Joonas Tamm (paremal).Foto: AFP/Scanpix
30. november 2018, 00:06

NII SEE JUHTUS | Sport 28.11: Tamme klubi edasipääsulootused Euroopa liigas halvenesid märgatavalt

Ilusat neljapäeva! Täna õhtul kell 22.00 kohtub Eesti jalgpallikoondislase Joonas Tamme koduklubi Sarpsborg UEFA Euroopa liiga I-alagrupi viiendas matšis Türgi suurklubi Besiktasega. Avakohtumise võitsid türklased 3:1, kuid alagrupis hoiab paremat positsiooni Sarpsborg. Besiktase meeskonda kuulub hulk staare: Loris Karius, Pepe, Domagoj Vida, Adriano, Jeremain Lens, Ricardo Quaresma, Vagner Love, Ryan Babel jt.

Loomulikult hoiame silma peal ka kõigel muul põneval, mis spordimaailmas toimub.

00:06
SPORDISÕBER

Selle kurva teatega tõmbame tänasele otseblogile joone alla. Hüva ööd ja kohtume juba hommikul!

00:05
EUROOPA LIIGA

23:36

Sarpsborg lööb 3:2, aga äärekohtunik tõstab suluseisu lipu. Norralaste rõõmu jagus vaid paariks sekundiks.

23:25

PAHANDUS! 66. minut ja 2:2. Vagner Love'ile tuleb paremalt äärelt suurepärane sööt kasti ja vahetusest sekkunud brasiillaselt jääb üle vaid viielt meetrilt jalg vastu panna.

23:22

Besiktas lööb 63. minutil ühe tagasi! Jeremain Lens paigaldab 17 meetrilt siseküljega ristnurka. Puhas nauding! 2:1 Sarpsborgi poolt vaadatuna.

23:10

50. minut: Joonas Tamm vahetatakse puhkama! Ega täpselt ei tea, aga tõenäoliselt on põhjus avapoolaja lõpus saadud paugus hüppeliigese pihta, mistõttu viivuks isegi Sarpsborgi arstid platsil käisid. Muud varianti nagu ei näe, miks peaks 2:0 eduseisus sellisel ajahetkel keskkaitsjat vahetama.

23:04

Sarpsborg - Besiktas teine poolaeg läks!

23:04

22:49

Vaheaeg! Sarpsborg juhib ülivihmase kolmveerandtunni järel kuulsa Besiktase vastu 2:0. Olgu meenutatud, et Istanbulis võitis Türgi klubi 3:1.

22:33

32. minut: Joonas Tamm pääses nurgalöögist peaga löögile, kuid ei saanud korralikult suunata.

22:08

USKUMATU! 6. minut ja 2:0! Tobias Heintz vajutab 40 meetrilt palli Loris Kariuse selja taha.

22:05

OPADII! Sarpsborg asub juba 2. minutil kiirrünnakust 1:0 juhtima! Täiuslik külm dušš Besiktase meestele. Värava autoriks Norra passiga Muhammed Rashad.