Kergejõustik

FOTOD | Õhtulehe spordireporter esitles raamatut, kuhu on jõudnud valdavalt rääkimata lood dopingust, söömishäiretest ja paljust muust 

Fotod: Tiina Kõrtsini, 29. november 2018 18:33
Deivil Tserbi kirjutatud raamatu "Heiteareenide sangarid" esitlus.Foto: Tiina Kõrtsini
Õhtulehe spordireporter Deivil Tserp esitles täna Tallinnas Viru Keskuse Rahva Raamatu kaupluses oma kirjutatud raamatut „Heiteareenide sangarid”.

Heitjate seeriavõistluse 50. hooaja eel ilmunud raamatus astub lugejate ette selle valdkonna raskekahurvägi: olümpiavõitja ja maailmameister Gerd Kanter, kahekordne olümpiapronks ja MM-hõbe Jüri Tamm, olümpia- ja EM-pronks Aleksander Tammert, maailmameister Andrus Värnik, EM-i pronksmedali omanik ja 2018. aasta kergejõustiklane Magnus Kirt, 30-kordne Eesti meister Helgi Parts, 68-kordne Eesti meister ja mitmekordne veteranide maailmameister Eha Rünne ja paljud teised.

Samal teemal

Koostöös värvikate kangelaste, nende treenerite ja abilistega on kaante vahele jõudnud valdavalt rääkimata lood dopingust, söömishäiretest, vigastustest, võitudest ja kaotustest ning paljudest põnevatest seikadest. Hoolikalt raamatusse talletatud peatükid annavad kindlasti mõtteainet nii endistele kui ka praegustele kergejõustiklastele, aga ka ala eestvedajatele. 

Raamatus oleva parooli abil saab ligipääsu unikaalsele, peamiselt koolidele ja spordiklubidele mõeldud digitaalsele osale, kus on Eesti parimate heitjate-tõukajate kõige säravamate soorituste videod, kinogrammid ja harjutused. Raamat on nii tulevikulootustele kui ka treeneritele väärtuslik õppematerjal.

Homme esitletakse teost Tartus Tasku keskuse Rahva Raamatus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee