Eesti - Gruusia.Foto: Stanislav Moškov
30. november 2018, 23:59

NII SEE JUHTUS | Sport 30.11: Eesti korvpallikoondis kaotas Gruusiale, suusasportlaste nigel päev

Tervist, head spordisõbrad! Reedene päev pakub põnevust kõigile korvpallisõpradele, sest kell 19 kohtuvad MM-valikmängus Eesti ja Gruusia koondised. Võistlustules on ka Eesti suusasprinterid (kell 11.10) ning kahevõistlejad (kell 12.00).

Õhtuleht hoiab sel ning kõigel muul põneval silma peal.

00:01

Õhtu lõpetame Euroliiga tulemustega. Head ööd ja kohtume laupäeva hommikul!

20:41

Sokult pallikaotus ja see võtab Eestilt viimase lootuse.

20:40

Sokult kolmene, aga Tsintsadze vastab vabavisetega. 48 sekundit ja 71:78.

20:39

1.29 jäänud ja 68:77.

20:36

Tundub, et asi on läbi... kaks Eesti pallikaotust ja üks Gruusia kolmene ja seis on 65:74. Lõpuni kaks minutit.

20:33

Sten Soku kolmene toob veel lootust, aga vahe on veel 7 punkti. Kahju, et Vene ei suutnud kiirrünnakus 2+1 ära panna, 3.21 lõpuni ja kaotusseis 64:71.

20:28

McFaddenile ei tohi ruumi jätta - kodustatud ameeriklane paneb kolmeseid väga hästi kotti. Täna kuuest viis ja kokku temalt 18 punkti. 5.43 normaalaja lõpuni ja seis on Eesti poolt vaadates 58:67.

20:26

Vähemalt seegi hea, et Jõesaar on tagasi platsil.

20:24

Bitadze taas möllab: neljanda vea teinud Taltsi vastu tuleb korv koos veaga. Ja siis pärast möödaläinud vabaviset kaks ründelauda järjest. 7.27 normaalaja lõpuni ja Eesti kaotusseis on 55:64.

20:20

Venelt kaks korvi ja vahe taas neli punkti. 53:57.

20:16

Nigel kolmanda veerandi lõpp jätab Eesti viimase perioodi eel 49:57 kaotusseisu. Jõesaar tõmbas jala ära ja peab pingile minema. Näeb, kas ta enam platsile naaseb.

20:06

Eesti jõudis korra ühe punkti kaugusele, aga Šermadini ja McFaddeni lihtsad korvid suurendavad taas kaotusseisu. 42:48 ja 5.33 kolmanda veerandi lõpuni.

20:01

Janari Jõesaarelt teise poolaja alustuseks kaks korvi ja Kalev/Cramo mängija laseb emotsioonid valla. Eesti siiski 37:41 kaotusseisus.

19:59

Algas Eesti - Gruusia teine poolaeg.

19:48

Lauavõitlus Gruusiale 24:13, sealhulgas ründelauad 8:1. Eesti kolmesed on vaid 11st 1!