Henrik OjamaaFoto: Legnica Miedz
1. detsember 2018, 21:24

PUNN PEALT! Ojamaa lõi Poolas esimese liigavärava

Jalgpallikoondise ääreründaja Henrik Ojamaa lõi Poola kõrgliiga 17. voorus värava, mis aitas Legnica Miedzi kodus Krakowi Wisla üle 2:0 võiduni.

Ojamaa avas mänguskoori juba 2. minutil, kui pani viiekastijoonel jala edukalt vahele paremalt äärelt tulnud madalale söödule. Tegemist oli Ojamaa esimese liigaväravaga Miedzi särgis. Lisaks on ta andnud viis resultatiivset söötu.

Tänase kohtumise lõpptulemuse vormistas Wisla kaitsja Maciej Sadloki 12. minuti omavärav, mille võib suuresti Ojamaa arvele kirjutada. Nimelt tormas eestlane vasakult äärelt kiirrünnakule ja lõpetas selle löögiga, mis põrkas Sadloki jalast võrku.

Ojamaa vahetati puhkama 79. minutil. Pingilt alustanud Miedzi vasakkaitsja Artur Pikk sekkus mängu 89. minutil.