Võrkpall

Saaremaa võrkpallurid lähevad tugeva Prantsusmaa klubi vastu enesekindlalt 

Ohtuleht.ee, 3. detsember 2018, 18:34
Saaremaa võrkpallimeeskond. Foto: Irina Mägi
Teisipäeval peab CEV Challenge Cupi põhiturniiri 1/16-finaali korduskohtumise Saaremaa Võrkpalliklubi, minnes võõrsil vastamisi Prantsusmaa tippklubi Poitiers´i Stade Poiteviniga.

Avakohtumises suutsid Urmas Tali hoolealused diagonaalründaja Siim Põlluääre vedamisel anda väga tasavägise lahingu, ent pidid lõpuks vastu võtma 2:3 kaotuse. Põlluäär on vahepeal hädas olnud kõhulihase vigastusega ja seetõttu sunnitud mängupausil, kuid saab loodetavasti siiski kaasa teha.

Peatreener Tali sõnul loodab temagi Põlluäärt väljakul näha. "Pallitrenne ta teinud pole, eks ta teeb siin veel võimlemist ja loodetavasti on tema mängimine võimalik, aga see selgub vahetult enne kohtumist," sõnas juhendaja.

Lisaks jäi kodumaale temporündaja Siim Ennemuist, kellele teeb häda põlv ja kes jäi eemale ka avamängust. "Oleme positiivsemalt meelestatud, kui olime enne avamängu, mis süstis meisse enesekindlust nagu ka viimane kohtumine Selveriga. Püüame reisist välja puhata ja oleme homme valmis endast kõike andma," lisas Tali.

Mõlemad meeskonnad tulevad otsustavale kohtumisele positiivsete tulemuste pealt. Poitiers alistas viimases liigamängus Prantsusmaal 3:0 Martti Juhkami koduklubi Tourcoing´i. Saaremaa sai Eesti karikavõistluste poolfinaalis samuti 3:0 võidu Tallinna Selveri üle.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee