Rauno Sappinen. Foto: Facebook @fcdenbosch
3. detsember 2018, 23:18

VIDEO | SUPER! Sappineni tabamus kergitas Den Boschi Hollandis esikohale

Eesti jalgpallikoondise ründaja Rauno Sappinen jätkab Hollandi esiliigas väravasoonel. 22aastane edurivimees lõi 16. mänguvoorus oma hooaja kuuenda värava, aidates Den Boschil 1:1 viigistada Utrechti duubelmeeskonnaga.

Eestlase leivaisa jäi Utrechti reservide vastu kaotusseisu 20. minutil, kui täpne oli Sylla Sow. Kaua viigiväravat jahtinud Den Bosch sai tahtmise lõpuks 75. minutil ja seda just eestlase abiga.

Sappineni jaoks oli tegemist oma Hollandi karjääri kuuenda tabamusega, lisaks on tal ette näidata ka kaks väravasöötu.

Vaatamata viigile tõusis Den Bosch siiski tabeli liidriks, sest seni esikohal olnud Go Ahead Eagles - kus on omal ajal mänginud nii Sander Post kui ka Henrik Ojamaa - kaotas 1:5 PSV duublile.

Kohtumise tipphetked (Sappineni värav alates 1:28):