Jesse Lingard (paremalt teine) lööb Unitedi viigivärava.Foto: Reuters/Scanpix
5. detsember 2018, 23:58

Kahel korral kaotusseisu jäänud Manchester United võitles viigi välja

Manchester Unitedi jalgpallimeeskond lõpetas Inglismaa meistriliigas teise mängu järjest 2:2 viigiga, ent kui eelmine kohtumine Southamptoniga jättis neile mõru maigu suhu, siis täna võideti Londoni Arsenali vastu koduväljakul punkt.

Arsenal läks kahel korral juhtima, kuid mõlemal korral reageeris ManU kiire vastuväravaga. 26. minutil tuli Shkodran Mustafilt pärast nurgalööki 1:0, kuid Anthony Martial vastas neli minutit hiljem. Veelgi kärmemalt käis asi teisel poolajal: 68. minutil viis Alexandre Lacazette Arsenali 2:1 juhtima, kuid kohe järgmisel rünnakul jõudis karistusalas lahtiseks jäänud pallini esimesena Jesse Lingard.

Statistikutele oli mõndagi huvitavat. Näiteks sai Martialist teine Unitedi mängija, kes suutnud oma sünnipäeval Inglismaa liigas värava lüüa - esimesena tegi seda Wayne Rooney 14 aastat tagasi samuti matšis Arsenaliga. Ning esimest korda alates 1986. aastast polnud nende meeskondade mängus treeneripingil vähemalt üht neist kahest mehest, Sir Alex Fergusoni ega Arsene Wengerit!

Teised tulemused: Burnley - Liverpool 1:3, Tottenham - Southampton 3:0, Wolverhampton - Chelsea 2:1, Everton - Newcastle 1:1, Fulham - Leicester 1:1.