Talisport

Eesti laskesuusatamise föderatsioon jätkab kevadeni juhita (1)

Ohtuleht.ee, 6. detsember 2018, 10:10
Aivar Nigol.Foto: Aldo Luud
Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni juhatus on otsustanud, et peasekretäri ametikohta käesoleval hooajal ei täideta. Senise peasekretäri Martten Kaldvee lahkumise järel Postimehe sporditoimetusse tühjaks jäänud ametikohta katavad käesoleval talihooajal Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni juhatuse liikmed. “Kuna kõik suuremad projektid said hooaja alguseks valmis ning sportlaste ettevalmistused on lõppenud, siis otsustasime, et ei hakka kiirustades uut peasekretäri valima. Uuel inimesel oleks hetkel väga keeruline hüpata täistuuridel liikuva rongi peale, oluliselt lihtsam on seda teha uue hooaja alguses. Seetõttu võtsime vastu otsuse, et peasekretäri ametikoha ülesanded jagatakse nelja kuu jooksul pikaaegse juhatuse liikme Aivar Nigoli, minu ja juhatuse liikme Heiki Kanistiku vahel,” lausus Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni president Assar Jõepera.

“On hea tõdeda, et juhatusse kuuluvad tegusad ja ala armastavad inimesed, kes ei kõhkle pakkumast oma abi ka föderatsiooni igapäevatööks,” lisas Jõepera.
 
Föderatsiooni pikaaegne president ja tänane juhatuse liige Aivar Nigol on igati valmis föderatsiooni asjades kaasa lööma.

“Pean õigeks, et oleme otsustanud lükata peasekretäri valimise kevadesse. Meie eesmärk on leida Eesti ühele oluliseimale talispordiadiala föderatsioonile tugev tegevjuht ning see on otsus, mida ei saa kiirustades teha. Kuna võistlushooaeg on käima läinud ja meie treenerid teevad väga head tööd nii koondiste kui ka klubide tasemel, siis hetkel on föderatsioonil pigem toetav roll ning olen üheskoos Assari ja Heikiga igati valmis õla alla panema,” lausus Nigol, kes ühtlasi on veebruari lõpus Otepääl toimuva IBU karikasarja etapi korralduskomitee esimees. “Koondise ettevalmistused on tehtud ja hooaeg käima lükatud. Nüüd ootab ees järgmine suur väljakutse, milleks on rahvusvahelise võistluse edukas korraldamine."

1 KOMMENTAAR

m
mihkel 9. detsember 2018, 20:54
Tuli suure hurraa ja lubadustega. Kogu aur kulus aga esimese intervjuu andmise peale ja peale seda saabus hall argipäev, sest tuli ise tööle hakata. Ta vist ei saanudki aru, et sekretäri töö tuleb tal andale teha ja käske pole kellegile jagada.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee