Pep Guardiola juhendatav Manchester City pole Inglismaa kõrgliigas kaotanud tänau ainsatki matši. Täna kohtutakse Chelseaga.Foto: BEN STANSALL/AFP
8. detsember 2018, 23:03

NII SEE JUHTUS | Põnevad jalgpallimatšid üle Euroopa, Oja päästis laskesuusatajad

Tervitus kõikidele spordisõpradele! Kui spordimaailmas toimuv teile korda läheb, tasub meie otseblogil silma peal hoida, sest koondame siia päeva jooksul kõik tähtsa ja põneva. Naudime koos!
23:03
SPORDISÕBER

Ühtlasi tõmbame siit tänaseks joone alla. Head ööd!

23:01

21:51

21:25

20:59

20:39

Itaalias ikka samad seisud. Roma on Cagliari vastu võtmas kindlat 2:0 võitu. 80 minutit on täis tiksunud.

20:15

Samal ajal uudiseid Inglismaalt: Chelsea teeb 45. minutil oma esimese pealelöögi ja Kante viib Londoni klubi 1:0 ette!

20:12

Roma on teist poolaega hästi alustanud ja väravale ollakse lähemal kui Cagliari mehed.

19:44

Vanameister Kolarov viib Roma 41. minutil 2:0 ette!

19:32

Samal ajal on alanud ka Chelsea ja Manchester City lahing. Kas City saab hooaja esimese kaotuse?

19:17

Ja Roma pääseb ikkagi 14. minutil juhtima!

19:13

Kuigi Cagliari on tänases matšis autsaider, on nad mängu paremini alustanud. 10 minutit mängitud!