NII SEE JUHTUS | Põnevad jalgpallimatšid üle Euroopa, Oja päästis laskesuusatajad

Ohtuleht.ee, 8. detsember 2018, 23:03
Pep Guardiola juhendatav Manchester City pole Inglismaa kõrgliigas kaotanud tänau ainsatki matši. Täna kohtutakse Chelseaga. BEN STANSALL/AFP
Tervitus kõikidele spordisõpradele! Kui spordimaailmas toimuv teile korda läheb, tasub meie otseblogil silma peal hoida, sest koondame siia päeva jooksul kõik tähtsa ja põneva. Naudime koos!

23:03
SPORDISÕBER

Ühtlasi tõmbame siit tänaseks joone alla. Head ööd!

23:01

21:51

21:25

20:59

20:39

Itaalias ikka samad seisud. Roma on Cagliari vastu võtmas kindlat 2:0 võitu. 80 minutit on täis tiksunud.

20:15

Samal ajal uudiseid Inglismaalt: Chelsea teeb 45. minutil oma esimese pealelöögi ja Kante viib Londoni klubi 1:0 ette!

20:12

Roma on teist poolaega hästi alustanud ja väravale ollakse lähemal kui Cagliari mehed.

19:44

Vanameister Kolarov viib Roma 41. minutil 2:0 ette!

19:32

Samal ajal on alanud ka Chelsea ja Manchester City lahing. Kas City saab hooaja esimese kaotuse?

19:17

Ja Roma pääseb ikkagi 14. minutil juhtima!

19:13

Kuigi Cagliari on tänases matšis autsaider, on nad mängu paremini alustanud. 10 minutit mängitud!

19:08

18:21

17:51

17:43

16:57

Talispordiga saime nüüd ühelepoole, heidame pilgud pallimängude poole!

KIIRUISUTAMNE

ASI KLAAR! Alusalu saab 1500 meetri B-grupis 22 naise seas 18. koha, mis annab talle ka 3 MK-punkti.

B-grupi nobedaim, kanadalanna Ivanie Blondin uisutas eestlannast 4,95 sekundit kiiremini.

Sellega on Alusalu tänane võistluspäev lõppenud, kuid homme ootab teda tõenäoliselt (stardinimekirju veel pole) 5000 meetrit eraldistardist.

12:48

Saskia Alusalu läbis Poola MK-etapil 1500 meetrit ajaga 2.04,952, mis on B-grupis üks kehvemaid aegasid, kuid tasub toonitada, et tegu pole eestlanna põhialaga. Ta keskendub pikematele distantsidele ja sõidab 1500 meetrit sisuliselt treeningu eesmärgil.

Eestlanna lõppkoht pole veel selge, sest üks paar on uisutamata.