Manchester Unitedi mehed väravat tähistamas. Foto: PHIL NOBLE/Reuters
8. detsember 2018, 19:06

Manchester United teenis hooaja suurima võidu, Lukaku lõpetas ülipika väravapõua

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tegi hooaja veenvaima partii Manchester United, kes alistas koduväljakul 4:1 Fulhami.

United otsustas mängu ära juba esimese poolajaga. Skoori avas Ashley Young 13. minutil, veerand tundi hiljem oli täpne Juan Mata. Vahetult enne puhkepausi viis võõrustajad juba 3:0 ette Romelu Lukaku. Ühtlasi lõpetas belglane oma ülipika koduväljaku väravapõua, viimati jõudis ta Old Traffordil sihile märtsis.

67. minutil tõi Fulhamile veidi lootust Aboubakar Kamara, kes penaltist vähendas vahe 1:3-le. Vaid minut hiljem jäid külalised aga vähemusse, teise kollase kaardi teenis Andre-Frank Zambo Anguissa. Lõppeisu 4:1 vormistas Marcus Rashford 82. minutil.

Samal ajal peetud mängus teenis Arsenal raske 1:0 võidu Huddersfieldi üle. Ilusa võiduvärava lõi Lucas Torreira 83. minutil.