VIDEO | Cagliari ja Klavan tulid Meistrite liiga meeskonna vastu uskumatust seisust välja! (2)

Toimetas Jarmo Jagomägi, 8. detsember 2018, 20:57
Cagliari mehed tähistamas. Federico Proietti/AP
Itaalia jalgpalli kõrgliigas võitles Ragnar Klavani koduklubi Cagliari AS Roma vastu välja 2:2 viigi.

Kui kohtumist alustas veidi paremini koduplatsil mänginud Cagliari, siis vähehaaval haaras nimekam vastane ohjad enda kätte. Avaväravat ei tulnud kaua oodata, 14. minutil viis Bryan Cristante Roma juhtima. Poolajapausi eel duubeldas külaliste eduseisu kogenud serblane Aleksandar Kolarov.

Riietusruumidest naastes jätkus mäng üsna sarnases rütmis. Cagliaril tekkis küll poolvõimalusi, ent Roma oli rünnakutel teravam. Väike lootuskiir tekkis kodumeeskonnal 86. minutil, mil vahe vähendas minimaalseks Artur Ionita.

Kohtumise viimased minutid olid väga tulised. Alustuseks saadeti minema üle keenud Cagliari peatreener Rolando Maran, veidi hiljem said punase kaardi kohtunikuga vaielnud Paolo Farago ning Darijo Srna. Võõrustajad ei andnud aga alla ning 5. üleminutil lõi viigivärava Marco Sau!

Klavan tegi teist liigamängu järjest kaasa kõik 90 minutit. Kummaski väravas meie mehel otsest süüd polnud.