Siim-Sander Vene Eesti koondise hiljutises mängus Gruusiaga.Foto: Stanislav Moškov
9. detsember 2018, 15:35

Siim-Sander Vene 14 punkti aitasid Fuenlabrada tähtsa võiduni!

Kaks Eesti korvpallikoondislast tegi täna oma uues koduklubis debüüdi ning sarnaselt Rain Veidemanile aitas ka Siim-Sander Vene oma tiimi napi võiduni. Seejuures oli Vene edu eriti magus, sest Fuenlabrada alistas 94:89 tema hooajaalguse tööandja Manresa.

Algviisikus väljakule tulnud Vene tabas kiirelt kaks kolmest, kuid tegi peagi ka kaks isiklikku viga ja vahetati pingile. Teise poolaja alguses lisandus veel kaks kolmest ning eelviimasel minutil kaks tähtsat vabaviset seisuks 89:85. Kokku Venelt 21 minutiga 14 punkti, 2 lauapalli ja 2 korvisöötu. Võitjate resultaiivseim oli 28 punktiga mõne aasta eest Riia VEFis mänginud mehhiklasest tagamees Francisco Cruz.

Fuenlabradal on nüüd 5 võitu ja 6 kaotust, turniiritabelis jagatakse Andorraga kümnendat kohta. Ent kõigest ühe võidu kaugusel on suisa viis meeskonda, nende seas ka Manresa.