Korvpall

Rain Veideman: mind võeti ülihästi vastu, läksin mängule väga hea tundega 

Ville Arike, 9. detsember 2018, 16:58
Rain Veideman viskas täna 28 punkti. Facebook / Mantova
Mantova korvpallimeeskonna Itaalia esiliigas Cagliari vastu 86:85 võiduni vedanud, 28 punkti visanud Rain Veideman ütles, et sai mängule minna väga hea tundega ja see aitas edukalt tegutseda.

"Mind võeti siia jõudes ülihästi vastu, olen esimesest päevast saati natuke üllatunudki. Üks mängija on Udine päevilt tuttav, tiimikeemia on väga hea," rääkis kolmapäeval Mantovaga lepingu sõlminud Veideman telefonivestluses Õhtulehele.

"Eelmine aasta andis hästi palju juurde, aga sain ka selgeks, et mängujuhi koht on minu jaoks kõige rohkem ikka viieks kuni kümneks minutiks."

Kui kaht meeskonda võrrelda, siis paberil tundub mullune Udine Veidemanile praegusest Mantovast tugevam. "Samas on siin sel hooajal juba vahetatud treenerit ja uuel aastal on eesliini võimalik üks mängija juurde võtta - üks suur äär oli perekondlikel põhjustel lahkunud, enne jaanuari aga ei tohi uut mängijat registreerida."

Ehkki tänase vastase Cagliari näol on tegemist Idadivisjoni viimase meeskonnaga, ei ole Veidemani sõnul ses ühtlases liigas kellelgi ühtegi kerget mängu. "Udine, kes asub meist tabelis eespool, võitis neid eelmisel nädalal alles lisaajal," tõi ta näite.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee