Robert Veide ja Amanda Rebeca Padar.Foto: Eesti Tantsuspordi Liit
Ohtuleht.ee 10. detsember 2018 18:50
Eesti tantsuspordipaar Robert Veide - Amanda Rebeca Padar, kes eelmisel nädalavahetusel tõi Eestisse esmakordselt Euroopa tantsuspordiliidu 2018. aasta üldvõidu Grand Prix, oli ka möödunud nädalavahetusel võidukas Saksamaal, kus MK-etapil saavutati esikoht juunioride II vanusegrupis ladina-ameerika tantsudes.

Võistlustules oli 39 tantsupaari.

Hiinas Shanghais jõudsid Madis Abel - Aleksandra Galkina standardtantsudes esmakordselt Grand Slam finaalvõistluse finaali ja saavutasid 5. koha. Ladina- ameerika tantsudes saavutasid Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmanova 9. koha.

Samal teemal

Kommentaarid  (32)

Hea penskar 13:35 11. detsember 2018 13:56
Artikli pealkiri on ebakorrektne ja mitmeti mõistetav. Ka tantsupartneri mainimata jätmine on sobimatu. Mina võin endale kirja- ja stiilivigu lubada, aga profesionaalne läbi tiheda konkurentsisõela valitud ajakirjanik seda endale lubada ei tohi. Kui ta paremini ei oska, otsigu mingi teine töö. Ja kui tööandja ajakirjaniku vigu ei märka, siis on viga ka tööandjal küljes. Seepärast jaurangi
penskar 11. detsember 2018 13:35
Armsad inimesed,mis te jaurate,selle nime pärast,möelge,kas teil endil on ikka köik nii korras,et vöite teiste vigu ja hoolimatuid sönu sapiselt öelda. Möelge enne !
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS