Jalgpall

Koondise peatreener Martin Reim: kindlasti on Beglarišvili seal ringis, kelle üle mõtleme 

Siim Kera, 11. detsember 2018 16:56
Martin Reim.Foto: Erki Pärnaku
Täna sai selgeks, et grusiinist pallivõlur Zakaria Beglarišvili on läbinud vajalikud eksamid ning saab Eesti kodakondsuse. Tänavu Tallinna Flora ridades 30 väravat löönud ning 22 resultatiivset söötu jaganud Beglarišvili valiti sel aastal ka Eesti meistriliiga parimaks mängijaks. Loogika ütleb, et sellisest jalgpallurist oleks kasu ka meie koondisel. Mida arvab rahvusesinduse peatreener Martin Reim? 

"Mida rohkem valikut on, seda tugevam lõpuks koondis on," sõnas endine poolkaitsja.

Nii et kavatseb Beglarišvilit koondises proovida?

"Kõik sõltub sellest, kas meil tuleb jaanuaris sõpruskohtumisi, kus oleks võimalus näha mängijaid, kes on selle hooajaga kasvanud ja kes vääriks võimalust," vastas ta. 

"Kindlasti oleks tema seal ringis, kelle üle mõtleme, ja siis tuleb juba edasi vaadata, märtsis on juba esimene valikmäng. Praegu on raske öelda. Kindlasti on ta mängija, kes peab natuke koondisemängijatega kohanema."

Reim on nõus, et Beglarišvili-suguseid mängijaid Eesti jalgpallis just jalaga segada pole.

„Jah, kindlasti, mänguloovus ja rünnakute ehitamine on tema trump," tõdeb ta. "Koondises peab sama hästi ka kaitsetööd tegema, eks see oleks Zakale väljakutse. Kindlasti vastased oleks tugevamad kui ta seni harjunud on.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee