Võitlussport

Legendi tagasitulek? Klitško kavatseb kõik superstaarid nokauti lüüa (2)

Ohtuleht.ee, 14. detsember 2018 20:30
Vladimir Klitško (paremal) pärast oma viimast matši Anthony Joshua vastu.Foto: PA Images/Scanpix
Poksimaailma üliraskekaalus on käsil huvitavad ajad: heas hoos on nii Anthony Joshua, Deontay Wilder kui ka Tyson Fury. Mängu võib sekkuda aga ootamatu jokker!

Joshua mänedžer Eddie Hearn avaldas, et tema hoolealune sai mõne aja eest telfonisõnumi Vladimir Klitškolt. "Ta tahab tagasi tulla," ütles Hearn. "Ta saatis AJ-le sõnumi: "Tahan naasta, sest tunnen, et suudan praegu kõiki võita.""

Samal teemal

42aastane Ukraina vägilane on kindlasti käimasoleva sajandi üks säravamaid poksijaid. 2004. aasta oktoobri ja 2015. aasta novembri vahel alistamatuna püsinud legendi valduses olid WBA, IBFi, WBO, IBO ja The Ringi meistrivööd. Samas jäi tema üliedukat karjääri varjutama kurb lõppmäng: kahes viimases matšis kaotas ta Furyle ja Joshuale. Pärast seda astus Klitško tippspordist kõrvale.

Kui Hearni info peaks tõeks osutuma, võime järgmisel aastal näha mitmeid ülipõnevaid matše. Kõigepealt peaks omavahel uuesti vastamisi minema Fury ja Wilder, seejärel loodab sealt võitjana väljuvale mehele kolaka anda Joshua. Kuhu paigutuks aga Klitško, näitab aeg. Võib üsna kindel olla, et teisejärguliste matšide nimel poleks ukrainlane nõus naasma, aga kui ta saaks taas võidelda meistrivöödele, võib tal hammas verel olla küll.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee