VIDEO | Arsenali vägev seeria lõppes väravavahi hirmsa käkiga!

Toimetas Jarmo Jagomägi, 16. detsember 2018, 17:24
Bernd Leno pallini ei küündinud, Charlie Austin sai palli tühja väravasse suunata.  JOHN SIBLEY/Reuters
Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 17. voorus jäi Arsenal võõral väljakul 2:3 alla Southamptonile.

Kodumeeskond pääses juhtima 20. minutil, mil oli täpne Danny Ings. Vaid kaheksa minutit hiljem tõi tabloole viigi Henrih Mhitarjan. Vahetult enne poolajapausi jõudis aga Ings taas sihile ning viis Southamptoni 2:1 ette.

Võõrustajate pidu ei kestnud aga taas väga pikalt, sest 53. minutil viigistas Mhitarjan taas seisu. Teise poolaja jooksul oli pigem üritavamaks pooleks siiski Southampton. Püüdlused kandsid vilja 85. minutil, mil Charlie Austin koduperemeestele 3:2 võidu kindlustas. Üsna suur süü oli ka Arsenali väravavahil Bernd Lenol.

Ühtlasi lõppes Arsenali ülipikk kaotuseta seeria. Enne tänast püsiti kõigi sarjade peale positiivsel lainel 22 järjestikust matši, viimati kaotati 18. augustil.

Samal ajal peetud matšis sai Londoni Chelsea võõralt väljakult vajaliku 2:1 võidu Brightoni üle. Külaliste poolelt olid täpsed Pedro ning Eden Hazard, võõrustajate auvärava lõi Solomon March.

Õhtu lõpetab Liverpooli ja Manchester Unitedi lahing kell 18!