Liverpooli mehed võitu tähistamas!Foto: PAUL ELLIS/AFP
16. detsember 2018, 19:50

VIDEO | Liverpool pani Manchester Unitedi siruli, jätkab imelist seeriat ja tõusis taas liidriks

Inglismaa jalgpalli kõlgliigas alistas Liverpool põhimõttelises lahingus koduväljakul 3:1 Manchester Unitedi.

Ootuspäraselt haaras initsiatiivi Liverpool, kes järjest ohtlikumaks muutus. Surve kandis vilja 24. minutil, mil täpne oli Sadio Mane. Manchester Unitedile ulatas õlekõrre võõrustajate väravavaht Alisson Becker, kes üsna lihtsa palli Jesse Lingardi jalale puterdas. Inglane ei jätnud võimalus kasutamata ja viigistas mänguseisu 33. minutil.

Mäng jätkus Liverpooli kontrolli all, kuid United pidas esialgu vastu. Murrang tuli mängu teise poolaja keskel, mil võõrustajate poolt tuli väljakule Xherdan Shaqiri. Šveitslane põrutas palli võrku 73. ja 80. minutil ning mäng oli tehtud!

Ühtlasi jätkab Liverpool vinget seeriat. 17 mänguvooru järel ollakse jätkuvalt kaotuseta, võidetud on 14 ning viigistatud 3 matši. Poole vähem mänge võitnud United püsib kuuendal kohal.