VIDEO | Ragnar Klavan ja Cagliari pidasid Itaalia tippklubi vastu 90 minutit, aga... (1)

Toimetas Jarmo Jagomägi, 16. detsember 2018, 20:57
Ragnar Klavan (paremal). Cagliaro Calcio/Facebook
Itaalia jalgpalli kõrgliigas pidi Ragnar Klavani koduklubi Cagliari koduväljakul vastu võtma valusa 0:1 kaotuse Napolilt.

Kuigi Napoli tuli kohtumisele kindla favoriidina, sai paremini minema Cagliari. Mida minut edasi, seda enam külalised siiski survet peale said, ent võõrustajatel tekkis samuti võimalusi.

Cagliari viimased minutid kujunesid üsna raskeks, kuid esialgu tundus, et peetakse vastu. Siiski sai Napoli viimaks oma tahtmise, võiduvärava lõi Arkadiusz Milik 90+1. minutil karistuslöögist!

Klavan tegi taas kaasa terve kohtumise ning sai oma tööga suurepäraselt hakkama. Ilmselt oli see meie mehele Cagliari särgis üks paremaid esitusi.

Napoli püsib 38 punktiga liigatabeli teisel real, 17 silma kogunud Cagliari on 13. kohal.