Kõmu

Selgusid uued detailid Michael Schumacheri tervise kohta (7)

Toimetas Ats Kuldkepp, 17. detsember 2018 12:07
Michael Schumacher.Foto: AP/Scanpix
Briti väljaanne Daily Mail avaldas uusi detaile seitsmekordse vormel-1 maailmameistri Michael Schumacheri elu kohta. 2013. aastal suusatades ränga peavigastuse saanud Schumacher tähistab 3. jaanuaril oma 50. sünnipäeva.

Daily Maili andmetel ei pea Schumacher kartustest hoolimata ööpäevaringselt voodis lebama ja tema keha külge pole kogu aeg ühendatud voolikuid, mis teda elus hoiaksid. Ent tema raviks ja füsioteraapiaks kulub nädalas üle 55 000 euro.

Samal teemal

Schumacher elab koos perekonnaga Šveitsis Genfi järve ääres asuvas suures majas. Vormelilegend toimetab peamiselt põhihoones, kuigi kuulujuttude järgi olevat osa majast ümber ehitatud hiiglaslikuks haiglaks.

Pärast seda, kui 2016. aastal ütles Schumacheri advokaat Felix Damm, et tema hoolealune ei saa kõndida, pole sakslase tervisliku seisundi kohta kuigi palju infot avaldatud. Vihjeid on maailma meediasse siiski ilmunud - näiteks rahvusvahelise autoliidu president Jean Todt väitis hiljuti, et vaatas koos Schumacheriga Brasiilia vormel-1 etappi.

Saksa väljaanne Bravo spekuleerib samal ajal, et Schumacher viiakse õige pea parema ravi huvides USAsse Dallasesse. Seal asub ajutraumadele spetsialiseerunud taastusravikliinik.

Kliiniku direktor Mark Weeks ei kinnitanud uudist, aga märkis, et võrreldes Euroopa raviasutustega ollakse sarnaste juhtumite ravimisel tunduvalt kogenumad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee