Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria. Foto: Herbalife Gran Canaria Herbalife Gran Canar/Twitter
19. detsember 2018, 00:18

NII SEE JUHTUS | Vene tegi Gran Canarias debüüdi, Mourinho sai kinga

Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Tänast päeva tasus kõikidel korvpallihuvilisel oodata, sest suure tõenäosusega teeb Siim-Sander Vene täna oma debüüdi Gran Canaria eest ning jookseb kolmeaastase vahe järel taas väljakule ka Euroliigas, kui kell 22.30 minnakse vastamisi Baskoniaga. Õhtuleht hoiab silma peal ka teistel tähtsamatel spordisündmustel. Püsige lainel!
00:17

00:07

4.35 mängida ja Vene saab platsile!

00:05

Ei lähen enam mänguks... Aga meie meest ka veel ei paista!

23:53

Veerandaeg lõppeb Baskonia 15punktilises edus. Kui midagi positiivset näha, siis see, et ehk saab nüüd Vene põllule!

23:48

Gran Canaria jääb kolmanda veerandaja teisel poole juba enam kui 10 punktiga kaotusseisu. Vene on nüüd ainus, kes pole kodumeeskonna eest veel platsile saanud!

23:17

Teine veerandaeg kuulub kindlalt Baskoniale, Gran Ganaria kaotab teise veerandi koguni 8:19!

23:04

Gran Canaria teine veerandaeg pole enam nii hoogne olnud. Baskonia keeras kaitses kraanid kinni ning külalised pääsesid ka esimest korda juhtima.

22:52

Gran Canarialt rünnakul väga ilus avaveerand, kuid Baskonial lastakse samuti üle 20 punkti visata. Siim-Sander veel platsile pole pääsenud.

22:48

Hea algus Gran Canarialt, juhitakse 21:14!

22:28

Algviisikusse mõistagi Vene ei kuulu!

22:17

Nüüd on kindel: Siim-Sander Vene on täna Gran Canaria koosseisus!