Vormel 1

OOTAMATU PÖÖRE: Jean Todt jätkab Schumacheri saladuste paljastamist (6)

Ohtuleht.ee, 19. detsember 2018 11:30
Maja, kus Michael Schumacher koos perekonnaga elab.Foto: AP/Scanpix
Peagi möödub viis aastat Michael Schumacheri suusaõnnetusest, mille tagajärjel ta pead vigastas ning avalikkuse silme eest kadus.

Kui üldiselt ei avaldanud lähedased Schumacheri kohta ühtegi detaili, siis viimasel ajal on olukord muutunud. Eelkõige on suu avanud endine Ferrari vormelitiimi juht ja praegune FIA president Jean Todt. Tegemist on selgelt ootamatu käiguga, sest aastaid kestis kollektiivne vaikimine.

Todt on mitmes intervjuus maininud kõnekat fakti, et vaatas koos Schumacheriga tänavust vormel 1 Brasiilia GP-d. Nüüd tõi ta sama näite välja Bildile antud usutluses.

Michael Schumacher on suur suusafänn. Foto: AP/Scanpix

"Meie suhe on tugevam kui kunagi varem. Tegelikult olime juba enne väga lähedased. Ma ei julge tema eest rääkida, aga vähemalt mina tean Michaelist kõike. Enne õnnetust aitas ta mul üles ehitada aju-uuringute keskust, just tema oli üks suuremaid erainvestoreid," rääkis 72aastane Todt ajalehele.

"Oleme endiselt pidevalt kontaktis ja näen teda regulaarselt. Vormel 1 Brasiilia GP-d vaatasime Michaeli Šveitsi kodus. Nende perekonnas on sõprus ja usaldus kõrges hinnas."

Äsja kirjutas Schumacherist pikemalt ka Inglismaa väljaanne Daily Mail. Nende andmetel ei leba sakslane ööpäevaringselt voodis, kuid tema ravile kulub nädalas enam kui 55 000 eurot.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee