Kergejõustik

SPORT JA HUUMOR KÄSIKÄES: meemigurud varjasid pool aastat oma nägu (1)

Karl Juhkami, 20. detsember 2018 20:10
Foto: Marko Mumm

Alguses tundus põnev, aga mida aeg edasi, seda rutiinsemaks kõik muutus. Päris lõpus tundus kõik juba täieliku kohtustusena. Ei, jutt ei käi suhtes olemisest, vaid (kergejõustiku)meemide* loomisest, millega kergejõustiklased Taavi Tšernjavski ja Kristella Jurkatamm anonüümselt 247 päeva järjest tegelesid. Kuni neil sai pehmelt öeldes sellest siiber.

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb ajas märtsikuusse tagasi rännata. „Nägin Instagramis Läti kergejõustikumeemide kasutajat ja mõtlesin endamisi, et meil võiks ka selline asi olla. Pöördusingi Küprose laagris Taavi poole ning tema vastus oli: „Ohh, olen ka meemide peale mõelnud.“ Siis möödus mõni tund ja pildimaterjal oli juba internetist valmis otsitud,“ kerib Kristella ajaratast.

Kuna sotsiaalmeedia kontode puhul on kõige raskem alustamine, tegid noored oma meemimudelit kindla süsteemi järgi. „Mul oli mingilt koolituselt meeles, et iga päev tuleb üks meem postitada,“ selgitab Taavi. „Soovitatavalt veel õhtusel kellaajal, kui rahvas istub rohkem telefonis.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.09.2018
Spordi sookvoodid: kus on meesiluvõimlejad või naismaadlejad?
16.08.2018
Kümnevõistluses Eesti meistriks kroonitud Tšernjavskil jäi isiklikust rekordist puudu 100 punkti
28.04.2018
VÕIMAS! Taavi Tšernjavski püstitas uue isikliku rekordi ning täitis Berliini EM normi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee