Saaremaa võrkpalliklubi.Foto: Aldo Luud
22. detsember 2018, 23:10

NII SEE JUHTUS | Sport 22.12: võrkpallikarikas jäi Saaremaale, Manchester United oli justkui ümber sündinud

Nädalavahetus on kätte jõudnud ja pühade-eelsele ajale vaatamata tehakse endiselt palju sporti. Juba kell 11 Eesti aja järgi visatakse pall õhku Krasnojarskis, sealse Jenissei ja BC Kalev/Cramo mänguks Ühisliigas. Itaalia jalgpalliliigas on Ragnar Klavan ja Cagliari külas Rooma Laziol. Tšehhis Nove Mestos jätkub kell 15.45 laskesuusatamise MK-etapp meeste ja naiste jälitussõitudega. Kuressaares sõlguvad võrkpalli karikavõitjad (kell 13 algab naiste ja kell 16 meeste finaal), rida mänge on kavas ka Eesti-Läti korvpalliliigas.
23:11

Õhtu lõpetame Eesti korvpallurite tegemistega Euroopas. Head ööd ja kohtume homme!

VÕRKPALL

Karikafinaali võitja otsustab viies geim - Pärnu võitis neljanda geimi 26:24. Kaks viimast punkti tõi Pärnule brasiillane Chisoba Neves Atu.

17:28
VÕRKPALL

Saaremaa võidab kolmanda geimi 25:21 ja läheb 2:1 ette. Geimi saatuse otsustas Eddie Rivera hea serviseeria.

16:56
VÕRKPALL

Teise geimi võidab Saaremaa 25:17 ja seega on seis 1:1.

16:50
VÕRKPALL

Eesti meeste karikafinaali läks juhtima Pärnu, kes võitis võõrsil Saaremaa vastu avageimi 25:23. Teises geimis läks Saaremaa ette 17:7, aga praegu on saarlaste edu 19:12.

16:42

Kalev Ermits sai Nove Mesto MK-etapil 33. koha ja teenis kaheksa MK-punkti.

15:54
15:40
(Instagram / Scott Cunliffe)
14:42
Reggie Lynch pani neljale vastaste viskele käe peale. (Martin Ahven)
14:36

Cagliari vahetas poolajal Ragnar Klavani välja Marko Pajaci vastu.

14:22

Itaalia liiga tänases esimeses mängus võõrustab Rooma Lazio Cagliarit, kelle algkoosseisu kuulus ka Ragnar Klavan. Lazio juhib poolajavileks Sergej Milinkovic-Savici ja Francesco Acerbi väravatest 2:0.