Manchester City staarid Kevin De Bruyne ja John Stones.Foto: Reuters/Scanpix
22. detsember 2018, 19:44

Kummalise kaotuse saanud Manchester City mängis Liverpoolile trumbid kätte

Inglismaa jalgpalli meistriliigas sai ootamatu kaotuse tiitlikaitsja Manchester City. Kodus jäädi alla tabelis 14. kohta hoidvale Crystal Palace'ile 2:3 ja eriti valus oli kaotus tiitliheitlust arvestades.

Manchester City on 18 vooruga kogunud 44 punkti. Sellega ollakse tabelis teisel kohal, aga liidrist Liverpoolist jäädakse nüüd maha nelja punktiga.

Ilkay Gündogan viis Manchester City 27. minutil juhtima, aga avapoolaja võitis 2:1 Crystal Palace. 33. minutil oli täpne Jeffrey Schlupp ja kaks minutit hiljem Andros Townsend. 51. minutil realiseeris Luka Milivojevic penalti ja viis külalised juba 3:1 ette. Manchester City teise värava lõi 85. minutil Kevin de Bruyne.

Londoni Chelsea kaotas kodus 0:1 Leicester Cityle. Külaliste võiduvärava lõi 51. minutil Jamie Vardy.

Teised tänased kohtumised: Londoni Arsenal - Burnley 3:1, Bournemouth - Brighton 2:0, Huddersfield - Southampton 1:3, Newcastle - Fulham 0:0, West Ham - Watford 0:2.