Ole Gunnar Solskjär.Foto: Reuters/Scanpix
22. detsember 2018, 21:25

Solskjäri ajastu Manchester Unitedis algas võimsa etendusega

Manchester Unitedi jalgpallimeeskonnast vallandatud peatreenerit Jose Mourinhot asendav Ole Gunnar Solskjär sai esimeses kohtumises kohe punni pealt ära. Inglismaa kõrgliigas alistati võõrsil Cardiff City 5:1.

Viimati lõi United Inglismaa kõrgliigas ühes mängus vähemalt viis väravat 2013. aastal. Siis viigistati West Bromwichiga 5:5, kusjuures tegu oli Sir Alex Fergusoni viimase matšiga Unitedi eesotsas.

Unitedi viis juba kolmandal minutil ette Marcus Rashford. 29. minutil suurendas külaliste edu Ander Herrera. Kuigi 38. minutil realiseeris Victor Camarasa Cardiffi poolelt penalti, kulges ülejäänud kohtumine Unitedi taktis.

41. minutil oli täpne Anthony Martial, 57. minutil realiseeris penalti Jesse Lingard ja sama mees oli täpne ka 90. minutil.

18 vooruga 29 punkti kogunud United on tabelis kuuendal kohal, neljandal kohal olev Londoni Chelsea ja viiendal positsioonil olev Londoni Arsenal jäävad kaheksa punkti kaugusele.