Tottenhami meestel oli täna põhjust rõõmustada. Foto: Reuters/Scanpix
23. detsember 2018, 20:02

VIDEO | Tottenham ja Everton nuumasid jõuluvuti ootel britte kaheksa väravaga

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas ei tähenda jõulupühad palluritele mitte rahulikku aega pere seltsis vaid tihedat töögraafikut. Nii astuvad 18 tiimi teisel jõulupühal üheskoos murule, et televiisori ees istuvaid täis kõhuga vutifänne rahuldada.

Tottenham Hotspur ja Everton pakkusid täna aga piraka eelroa. Kahe klubi tulisest duellist väljus 6:2 võitjana külalismeeskond Tottenham.

Kuigi Everton oli see, kes Theo Walcotti 21. minuti väravast juhtima läksid, oli Liverpooli sinine meeskond poolajaks juba 1:3 kaotusseisus. Vahepeal olid sahistanud Heung-min son, Dele Alli ja Harry Kane.

Teisel poolajal virutati täpselt sama palju väravaid - Evertoni poolelt oli täpne Gylfy Sigurdsson, Tottenhami eest skroorisid taas Son ja Kane ning oma esimese virutas Christian Eriksen.