Marlon Mack (sinises) touchdowni jooksmas. Foto: USA Today/Scanpix
NFL ameerika jalgpalli liiga
23. detsember 2018, 23:16

Metsiku tagasituleku teinud Coltsi ja Hundi play-off unistus elab

Margus Hundi koduklubi Indianapolis Colts tuli koduväljakul välja üliraskest seisust, napsates põhiturniiri eelviimases mängus magusa 28:27 võidu New York Giantsi üle.

Colts jäi avaveerandiga 0:14 kaotusseisu, kuid suutis poolajaks vahe väiksemaks mängida (7:17). Kolmandal veerandajal vastas Colts omalt poolt kahe touchdown'iga, vähendades vahe 21:24 peale.

Viimase perioodi alguses sai Giants kirja löögivärava, minnes 27:21 juhtima, kuid 55 sekundit enne lõppu suutis Colts taas touchdown'i joosta ning ka löögi realiseerida, teenides 28:27 võidu.

Keskkaitsesse naasnud Hunt täna statistikakastis otseselt silma ei paista, kuid ühe korra õnnestus tal vastaste mängujuhini jõuda ning tema viset segada.

Colts on viimasest üheksast mängust võitnud nüüd kaheksa, millega tõusti American South divisjonis Tennessee Titansiga (9-6) ühe pulga peale. Liidrina jätkab Houston Texans (10-4), play-off pääsme teenib ainult divisjoni võitja.

Lisaks püsib Coltsi jaoks õhus võimalus pääseda kohamängudele kavabapääsmega. Ühe vabapääsme on juba kindlustanud Los Angeles Chargers, kuid teise peale ihavad hammast veel ka Titansi ning Baltimore Ravensiga (9-6). Colts läheb põhihooaja viimases mängus vastamisi just Titansiga, Ravensit ootab ees 7 võiduga Cleveland Browns ning Texansit samuti 7 võiduga Philadelphia Eagles.