Cagliari jalgpallurid teenisid tähtsa võidu.Foto: AP/Scanpix
26. detsember 2018, 18:03

Klavanita Cagliari noppis väärtusliku võidu, Ronaldo päästis Juventusele punkti

Itaalia jalgpalli kõrgliigas õnnestus Ragnar Klavani tööandjal Cagliaril hooaja neljas võit teenida, kui kodus oldi 1:0 üle otsesest konkurendist Genoast.

Kohtumise ainsa värava lõi Diego Farias 45. minutil. Klavan vigastuse tõttu koosseisu ei kuulunud, keskkaitseduo moodustasid Fabio Pisacane ja Luca Ceppitelli. Hetkel kerkis Cagliari tabelis 20 punktiga 13. kohale, punkti vähem kogunud Genoa paikneb 14. real.

Tabeli liider Juventus oli võõrsil püstihädas Atalantaga. veel 78. minutil oldi 1:2 kaotusseisus, kuid seejärel suutis Cristiano Ronaldo viigistada. Enamaks Juventus siiski võimeline polnud. Alates 53. minutist mängisid tiitlikaitsjad ka vähemuses, sest teise kollase kaardi teenis Rodrigo Bentancur.

Juventusele oli tegemist teise tänavuse liigamänguga, mida nad ei võitnud. 18 vooruga on kirjas 16 võitu ja kaks viiki, mis annab 50 punkti ja kindla esikoha.