Spordivaria

MAAILMA SPORT 2018: kahe suurpeo, imetulemuste ja suurte suusatajate loobumiste aasta 

Ville Arike, 28. detsember 2018 00:05
KÕNEKAS: Maailma spordis 2018. aastal ehk enim tähelepanu tõmmanud karikatuuri joonistas austraallane Mark Knight pärast Serena Williamsi jonnimist USA lahtiste tennisemeistrivõistluste finaalis.Foto: AP/SCANPIX

Nagu paarisaastale kombeks, kinkis lõppev, 2018. aasta spordimaailmale kaks suurpidu, Pyeongchangi taliolümpia ja jalgpalli maailmameistrivõistlused. Kui aga põhjalikult meenutama hakata, siis mida me kümme kuud tagasi peetud olümpiamängudelt või ka teistest sündmustest üldse mäletame? Elutempo on kiire, erinevaid uudiseid sajab uksest-aknast sisse. Tuleme lugejale appi ja meenutame käesoleva aastanumbri maailma spordi eredamaid hetki!

Serena Williams jonnis nagu väike laps

Serena Williams naasis pärast lapse sündi suurde tennisesse ja jõudis kahel suurturniiril finaali, kuid USA lahtistel (kus alistas neljandas ringis ka Kaia Kanepi) suutis ta terve maailma endast rääkima panna hoopis muul teemal. Nimelt sai Williams finaalis pukikohtunik Carlos Ramose meelest tribüünil istunud treenerilt abi, mis on reeglitega keelatud, ja õigusemõistja andis mängijale hoiatuse. Veidi hiljem tuli reketi lõhkumise eest teine hoiatus ja ühtlasi punkt vastasele, Naomi Osakale.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.09.2019
VÕIMATU SAI VÕIMALIKUKS! Imejooksja vabastas maratonimaailma pikalt seganud kammitsast
03.06.2019
Võistluskeelust vabanev Nurmagomedov vihjas karjääri lõpetamisele
27.00.2019
TWITTERI-MÖLL | Fantastiline Djokovic tegi ajalugu ja pani ajakirjanikud siiralt naerma
28.11.2017
Maailma sport 2017: Bolti luigelaul varjutas vanameistrite vägeva aasta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee