Vehklemine

Nördinud Helen Nelis-Naukas sporditähtede galast: rahva lemmik tuleb valida eraldi, edaspidi boikoteerin seda üritust (54)

Ohtuleht.ee, 28. detsember 2018, 13:23
Helen Nelis-Naukas (esiplaanil)Foto: Toomas Tatar
Eile õhtul kuulutati Saku suurhallis välja Eesti aasta sportlased. Vehklemistreener Helen Nelis-Naukas ning tema Euroopa meistriks tulnud õpilane Katrina Lehis jäid tühjade pihkudega. Nii Lehis kui ka Nelis-Naukas said omas kategoorias (aasta naissportlane ja aasta treener) ajakirjanikelt maksimumpunktid, kuid võiduks sellest ei piisanud. Lehisele mängis vingerpussi rahvalt saadud kõigest kaks punkti, Nelis-Naukas jäi nullile nii rahva kui ka alaliitude poolt. "Nii kaua kui EOK ei muuda valimissüsteemi, on minu poolt sellele üritusele boikott," kirjutas Nelis-Naukas sotsiaalmeedias. "Rahva lemmik tuleb valida eraldi. Paarist lisakujust on kahju või? Vehklejad võitsid viis tiitlivõistluste medalit ja ei ühtegi auhinda - see ületas minu taluvuspiiri. [Nikolai] Novosjolov juba tegi boikoti sellele üritusele, mina olen järgmine.

54 KOMMENTAARI

o
Oeh 2. jaanuar 2019, 13:13
Eks ta olegi aasta läbi parim kui vaid 1-2 võistlusel osaleda saab
o
on 29. detsember 2018, 21:42
valijad need nutikatega lihtsameelsed kel pole aimugi muust maailmast endast väljaspool, teismelised nohhhh...Kui mu käest küsitaks siis ma ka vastaks...
(loe edasi)
Loe kõiki (54)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee