NII SEE JUHTUS | Sport 28.12: Rõõm ja viha ehk Millised on aasta sportlaste valimiste järelkajad? (2)

Tervist, head spordisõbrad! Eile õhtul valiti Saku suurhallis aasta sportlased. Oli rõõmu, oli draamat. Täna hoiame silma peal sellel, kuidas auhindadele reageeriti. Muidugi ei jää tähelepanuta ka tänased spordisündmused.
23:58
23:22

Gran Canaria juhtis vahepeal juba 16 punktiga, kuid viimase väikese vaheaja eel juhitakse veel vaid 57:50. Vene pole mängust tabanud ühtegi viiest viskest ja jätkab 2 punkti peal.

23:07

Ateena Panathinaikos alistas uue peatreeneri Rick Pitino debüütmängus Moskva CSKA 96:84 (Papapetrou 17 - Clyburn 24)!

22:45

Gran Canaria juhib poolajaks 36:26! Vene kontos on 2 punkti, 1 lauapall ja 1 korvisööt.

22:24

Euroliigas on alanud mäng Gran Canaria - Kaunase Žalgiris, esimese veerandi järel juhib Gran Canaria 20:17. Siim-Sander Vene pääses platsile perioodi viimaseks kolmeks minutiks ja on visanud 2 punkti.