Korvpall

Kalev/Cramo abitreener vastast löönud mängijast: kindlasti ei olnud see normaalne käitumine 

Siim Kera, 28. detsember 2018, 11:36
Kuvatõmmis olukorrast.Foto: Kuvatõmmis
Eilne BC Kalev/Cramo ja Jurmala vaheline Eesti-Läti korvpalliliiga mäng võttis avaveerandil inetu pöörde, kui Tallinna klubi ameeriklane Chavaughn Lewis lõi vastast Ugis Pinetet rusikaga näkku. Lewis saadeti seepeale platsilt minema. 

Kalev/Cramo abitreener Indrek Reinbok sõnas, et treenerid arutasid eile olukorda pikalt, klubi võtab kindlasti vahejuhtumi osas seisukoha. 

"Vanasõna kasutades, siis puder oli liiga kuum, et eile Lewiselt adekvaatset selgitust küsida. See protsess seisab täna-homme ees, kõik on alles töös," ütles ta. "Kui emotsioonid tagant ära kaovad, tulevad alles tõelised põhjused välja, siis saab ka mingisuguseid otsuseid teavitada."

Olukorra põhjal tundus, et Lewis võis ärrituda seepeale, et sai vastase küünarnukiga nina pihta. Kuidas olukord treeneritepingilt paistis?

"Tegemist on kontaktse mänguga. See on korvpalli osa, et üritatakse füüsiliselt ja vaimselt vastast mõjutada. Mitte saada mõjutatud on sportlase töö üks osa. Kindlasti ei olnud see normaalne käitumine ja mängija peab suutma oma emotsioone kontrollida." 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee