Vehklemine

Nelis-Naukas käis täna operatsioonil, aga tahab juba homme Lehist treenida (3)

Deivil Tserp, 28. detsember 2018, 17:37
Helen Nelis-Naukas.Foto: Toomas Tatar
Eesti parima treeneri auhinnast ülekohtuselt ilma jäänud Helen Nelis-Naukas käis täna operatsioonil, mis õnnestus hästi. Ta loodab juba homme oma edukaima õpilase, Euroopa epeevehklemise meistri Katrina Lehise treeningu läbi viia.

"Mul oli mitu aastat kuklas tsüst," rääks vapper naine lõikusest Õhtulehele. "See ei olnud kasvaja, aga hakkas segama. Panime operatsiooni spordigala järgsele päevale. Lootsin sinna minna hea emotsiooniga. Aga läks vastupidi. Pärast galat olid emotsioonid nii üleval, ei saanud peaaegu üldse magada. Mul on vererõhk niigi madal, kuid haiglas selgus, et see on langenud kriitilisele tasemele."

Juba mõni tund pärast operatsiooni alustas Nelis-Naukas koduteekonda. "Peaasi, et tüsistusi ei tule," lausus ta. "Aga ma tahan homme Katrinale tundi anda. Eks siis paista, kuidas ma maski pähe saan."

Siinkirjutaja soovitas Nelis-Naukasel endale kas või paar päeva armu anda. "Ma olen ju hull," ütles ta muheldes. Ja lisas: "Kuuba võistlus on jaanuari alguses, peame Katrinaga korralikult treenima."

Pikemat lugu loe homsest Õhtulehest.

Samal teemal

28. detsember 2018, 19:58
Sukles vehklejatele: süüdistused EOK poole, et rahvas ei anna teatud sportlastele hääli, on natuke ulme

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee