Siim-Sander Vene arvele jäi 2 punkti.Foto: Twitter / Gran Canaria
28. detsember 2018, 23:57

Gran Canaria alistas Žalgirise, Vene panus tagasihoidlik

Korvpalli Euroliigas sai Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria kuuenda võidu, kodusaalis alistati Kaunase Žalgiris 73:66.

Vene panus jäi oma endise leivaisa vastu tagasihoidlikuks. Ehkki ta tabas avaveerandil peagi pärast väljakule pääsemist kaks vabaviset, jäidki need tema ainsateks punktideks. Kõik viis mängust sooritatud viset läksid hiljem mööda, 13 minutiga kogunes kontosse veel 2 lauapalli ja 1 vaheltlõige.

Gran Canaria võitis poolaja 36:26 ja kruvis teise alguses edu juba 16 punktile. Žalgiris tuli tasapisi lähemale, jõudis seisuni 69:66 ja evis lõpuminutil ka palli, kuid Derrick Walton kaotas selle ja võõrustajad vormistasid vabavisetega lõppseisu.

Parimaks kerkis Xavier Rabaseda 15 punkti, 8 lauapalli, 2 vaheltlõike ja 2 kulbiga. Ondrej Balvin lisas 12, Albert Oliver 10 silma. Kaotajatest vastas Arturas Milaknis 13, Walton ja Brandon Davies 11 punktiga.

Teised tänased mängud: Istanbuli Fenerbahce - Madridi Real 65:63, Ateena Panathinaikos - Moskva CSKA 96:84, Müncheni Bayern - Podgoroca Buducnost 93:88.