Pep Guardiola (vasakul) Sergio Agüeroga patsu löömas. Foto: AFP/Scanpix
30. detsember 2018, 18:29

Vahepeal koperdanud City sai taas täiskäigul vedama, United jätkab võidulainel

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas on kõik taas normaalne. Vahepeal kaks mängu järjest kaotanud Manchester City naasis vana aasta sees viimast korda vutiväljakutele ning võõral väljakul alistati Southampton 3:1.

Pep Guardiola hoolealused asusid kohtumist juhtima juba 10. minutil tänu David Silvale. Kuigi 37. minutil suutsid võõrustajad Pierre-Emile Hojbjergi tabamusest viigistada, keeras City poolaja lõpus mängu lõplikult enda kasuks.

Esmalt võttis 45. minutil pall James Ward-Prowse jalast rikošeti ning lendas omaväravasse ning avapoolaja kolmandal lisaminutil sahistas Sergio Agüero.

Manchester United alistas õhtuses kohtumises 4:1 Bournemouthi. Kaks väravat kanti Paul Pogba arvele, ühe lisasid omalt poolt Marcus Rashford ning Romelu Lukaku.

Londoni Chelsea oli vana aasta eelmiasel päeval 1:0 üle Crystal Palace'ist ning Burnley alistas 2:0 West Hami.