Tennis

Anett Kontaveit: minu serv on paremaks läinud (2)

Toimetas Ville Arike, 2. jaanuar 2019, 11:41
Anett Kontaveit kuulamas treener Nigel Searsi õpetussõnu.Foto: Sputnik/Scanpix
Anett Kontaveit rõhutas pärast Brisbane'i turniiril Petra Kvitova üle saadud võitu, et taas on näha arengut ning iga edasiminek rõõmustab teda.

Et praegu maailma edetabelis 20. kohal asuv eestlanna alistas taas esikümnesse kuuluva mängija - nagu ta suutis seda mitmel korral mullugi -, uuriti pressikonverentsil tippude vastu mängimise kohta. Kontaveit läkski vastusega tagasi eelmisse aastasse.

Samal teemal

"Nood mängud lisasid mulle enesekindlust ja tunnen, et suudan TOP 10 mängijatega heidelda. Mul on sisemine kindlus, et kui astun väljakule, on kõik võimalik. Mul pole edetabelikoha mõttes suurt survet. Kui mängin Petraga, tean, et ta asub esikümnes. Arvan, et temal lasus minust suurem surve," rääkis Kontaveit.

Mis puutub uude aastasse, siis põhiline on jätkuv areng ja töötamine vajalike asjade kallal. "Teatud asju olen väljakul näidanud. Näiteks mu serv on parem kui eelmisel aastal ning olen väga õnnelik sel nädalal näidatud mängupildi üle," märkis ta.

Tõsi - mängus Kvitovaga oli tema esimese servi protsent 88! Esimese servi punktidest võitis ta 67 ja teise servi omadest 78 protsenti!

Kohaliku aja järgi õhtul käis Kontaveit väljakul ka paarismängus. Ta pidi koos venelanna Darja Kassatkinaga tunnistama USA-Tšehhi kombinatsiooni Nicole Melichar - Kveta Peschke 6:4, 7:5 paremust.

2 KOMMENTAARI

v
Vaatleja 2. jaanuar 2019, 20:13
Anett võiks mainida ka treenerit oma edus.
m
mis siin lisada 2. jaanuar 2019, 14:53
sest jutt kõik õige. Kui ainult platsi piirjoonte tunnetuse ka paremini kätte saaks ja pallingute vastuvõttu õppida Kvitovalt endalt, vast mingid prillid kah, et näha kus ikka vastane asub....ongi kõik paigas! Aga SELLISES konkurentsis juba püsida....oled meie supertüdruk küll!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee