Moskva CSKA ja Kaunase Žalgiris kohtusid eelmisel hooajal korduvalt. Mulluse viimase omavahelise lahingu võitis Žalgiris, kes sai tänu sellele kaela Euroliiga pronksmedalid, tänavuses avalahingus Moskvas jäi aga 99:97 peale CSKA.Foto: ANDREJ ISAKOVIC
4. jaanuar 2019, 23:06

NII SEE JUHTUS | Sport 04.01: Žalgirise ja CSKA vastasseis pakkus õhtuse maiuspala

Soovid teada, mis täna spordimaailmas toimub? Siis oled õiges kohas, sest Õhtulehe tekstiblogi midagi tähtsat kahe silma vahele ei jäta!
23:06
HEAD ÕHTUT!

Niisugune oli reedene spordipäev, homme hommikust juba uued uudised. Kõik Otepääle kahevõistlust vaatama!

23:05

Kreeka derbi lõppes võõrustajate selge võiduga.

22:57
Itaalia siseminister Matteo Salvini (AP/Scanpix)
22:29
22:00

Kreeka pealinna derbis on poolaeg läbi.

21:40

Päeva esimene mäng on lõppenud.

21:36

Žalgiris tegi CSKA vastu kolmanda veerandi viimase kuue ja poole minutiga 21:7 spurdi ja juhib enne neljandat perioodi 59:55!

21:25
21:05
ENDINE TIPPMEES
Ago Markvardt (Aldo Luud)
21:02
20:49

Päeva esimesena alanud Euroliiga mängus võitis Fenerbahce Baskonia vastu poolaja 48:41.

20:35
AVATSEREMOONIA
(Aldo Luud)
20:16
19:36

Täna tuleb ka legendaarne Kreeka derbimäng Olympiacos - Panathinaikos.

19:25
TENNIS
Bianca Andreescu (AFP/Scanpix)
19:07

Žalgirisel puuduvad täna Leo Westermann ja Antanas Kavaliauskas, küll oodatakse Paulius Jankunase naasmist.

19:02

Mänguni Žalgiris - CSKA jääb vähem kui tund, vana aasta lõpus Tallinnas hullanud Sergio Rodriguez viskas end Kaunases varakult soojaks.