Daniel Hackett (keskel) kujunes CSKA üheks veduriks.Foto: TASS/Scanpix
4. jaanuar 2019, 23:10

Täiendatud kell 23.10!

Žalgiris andis CSKA-le lahingu, aga kaotas taas napilt (1)

Korvpalli Euroliiga põnevusmängus andis Kaunase Žalgiris kodusaalis Moskva CSKA-le kõva lahingu, kuid pidi lõpuks vastu võtma kaotuse 79:84.

Leedu esiklubi kaotas esimese poolaja 34:44, kuid pääses tänu kolmandal veerandil tehtud 21:7 spurdile viimaseks väikeseks vaheajaks ette 59:55. Veel juhiti 74:69, kuid siis lasti külalistel visata 8 punkti järjest ning viimase minuti tagaajamine soovitud tulemust ei toonud.

Võitjaid vedasid Will Clyburn ja Daniel Hackett 19 punktiga, kaotajaid Brandon Davies samuti 19ga. Esimeses ringis Moskvas peetud kohtumises oli CSKA samuti napilt peale jäänud - siis 99:97.

Liider Istanbuli Fenerbahce alistas täna Vitoria Baskonia 96:87 (Melli 19 - Shields 22).

Kreeka pealinna derbis oli Pireuse Olympiacos kodus selgelt 79:65 üle Ateena Panathinaikosest (Milutinov 18, 18 lp, Strelnieks 18 - Calathes 13).