Võrkpallikoondised mängivad täna Tartus.Foto: Stanislav Moškov
6. jaanuar 2019, 22:49

NII SEE JUHTUS | Sport 06.01: vollenaised näitasid eeskuju, mehed tegid järgi!

Ilusat aasta esimest pühapäeva! Spordisõpradel on päeva esimeses pooles põhjust talispordilainel liuelda. Ees ootavad nii Otepääl toimuv kahevõistluse MK-etapp kui ka Tour de Ski lõppvaatus. Õhtul on EM-valikmängudes võistlustules Eesti võrkpallikoondised.Kahevõistluse ajakava:9.45 naiste hüpped12.00 meeste hüpped13.45 naiste 5 km

VÕRKPALL

Teise geimi võidab Eesti 25:11! Meeletu vahespurt tehtiu alates seisust 11:9, kui servima läks Kristo Kollo, kes lõpetas alles seisul 23:9

Võrkpallikoondised mängivad täna Tartus. (Stanislav Moškov)
19:29
VÕRKPALL

Eesti meeskond võidab Läti vastu esimese geimi 25:20!

19:04
VÕRKPALL

Läks! Nüüd võtavad Tartus mõõtu Eesti ja Läti võrkpallimeeskonnad!

VÕRKPALL

Elagu! Eesti võidab kolmanda geimi 25:17 ja läheb matši Rootsi vastu 2:1 juhtima!

17:02
VÕRKPALL

Eesti võidab teise geimi 25:23 ja viigistab seisu, 1:1!

16:30
VÕRKPALL

Avageimi kaotavad eestlannad 19:25, kuid geimi lõpp andis lootust, et mäng läheb ajapikku paremaks. Pöidlad pihku!

16:04
VÕRKPALL

Läks! Naiste koondis mängib Tartus täismaja publiku ees Rootsiga. Kui võidame, jätkame võitlust pääsu nimel EM-finaalturniierile!

15:19
KAHEVÕISTLUS

15:10

Ilves finišis 28. positsioonil.

Võistluse võitis esimeselt kohalt startinud norralane Jarl Magnus Riiber, teisena lõpetas sakslane Johannes Rydzek (+20,9), talle järgnesid Akito Watabe (+43,6), 16. kohalt (!) startinud Vinzenz Geiger (+43,7), Mario Seidl (+44,0) ning esikuuiku lõpetanud Espen Björnstad (+44,1).