Kõmu

Ronaldo ekskallim laob vägistamiskahtlustele hagu alla: ta on täielik psühhopaat ja valetaja! (8)

Ohtuleht.ee, 9. jaanuar 2019, 12:37
Cristiano Ronaldo. Foto: FABIO FERRARI/AFP
Endiselt ootab lahendust Cristiano Ronaldo vägistamisskandaal. Nüüd on ohvri Kathryn Mayorga kaitseks välja astunud ka jalgpallitähe endine kallim Jasmine Lennard.

Suurbritannia tõsielusarja Big Brother staar Lennard semmis Ronaldoga kümme aastat tagasi. Kui vahepeal nende suhtlus katkes, siis viimastel kuudel on nad taas omavahel vestelnud. 

"Kellelgi pole aimu, milline ta (Ronaldo) tegelikult on. Kui teil oleks natukenegi aimu, siis ta tekitaks teis judinaid," põrutas Lennard Twitteris

33aastane naine lisas, et toetab igakülgset Mayrogat, sest on Ronaldo süüs kindel. "Olen valmis Mayrogat ja tema juriste igakülgselt vägistamissüüdistuse osas aitama," sõnas Lennard.

"Ma ei kavatsegi enam niisama istuda ja tema (Ronaldo) valetamist taluda," jätkas ta. "Teen kõik, et õiglus jalule saaks. Mul on olemas sõnumid ja helisalvestused, mis näitavad tema tegelikku loomust."

Muuhulgas nimetab Lennard Ronaldot täielikuks kontrollfriigiks. "Ta saatis mulle sadu sõnumeid. Paljud neist olid seksuaalse alatooniga. Sisimas ta teab, et tal pole peas kõik korras."

Kuid see pole veel kõik. "Ta (Ronaldo) on KIUSAJA ja VALETAJA. Keegi ei tohiks tema sõnu uskuda, ta on psühhopaat! Keegi ei usuks mind, kui mul poleks tõendeid, mis varsti päevavalgele tulevad. Mäng alaku!" säutsus Lennard.

Viimast ja põhjalikumat ülevaadet Ronaldo vägistamisskandaalist saab lugeda siit! 

Samal teemal

2. detsember 2018, 11:40
Uus info Ronaldo vägistamisskandaalist: põhjalik ja räpaselt detailne kirjeldus saatuslikust õhtust
11. oktoober 2018, 09:45
Ronaldo advokaat: vägistamissüüdistus tugineb varastatud ja võltsitud dokumentidel
9. oktoober 2018, 00:10
SUUR ÜLEVAADE! Ronaldo vägistamissüüdistused ei rauge. Mis saatuslikul ööl juhtus?

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee