Toomas Annuk suutis peatreenerina esimeses mängus hoolealused võidule tüürida.Foto: Martin Ahven
9. jaanuar 2019, 20:55

Toomas Annuk alustas peatreenerina võidukalt; Pärnu lõpetas mängu 22:3 spurdiga

Eesti-Läti korvpalliliiga tänastes esimestena lõppenud mängudes tundsid võidurõõmu Rapla Avis Utilitas ja Pärnu Sadam.

Rapla pidas Valgas uue peatreeneri Toomas Annuki käe all esimese mängu ning alistas kohaliku Maks ja Mooritsa 85:70. Rapla algviisiklased said mänguaega 33-36 minutit, parimaks kerkis 25 punkti ja 7 korvisööduga Dominique Hawkins. Valgal vastas Guntis Sipolinš 18 silmaga.

Omapäraselt möödus Pärnus peetud kohtumine kohaliku meeskonna ja Läti Ülikooli vahel. Pärnakad olid veel enne lõpuveerandi algust taga 60:61, kuid otsustav periood võideti... 22:3 ja mäng 82:64! Võitjaid vedasid Mihkel Kirves 21 ja Saimon Sutt 18 punktiga.

Kahe Läti meeskonna omavahelises kohtumises oli Jurmala lisaajal 101:96 üle Liepajast.

Käimas on mängud Riia VEF - BC Kalev/Cramo ja Ogre - Tallinna Kalev/TLÜ.