Thomas Heurtel viskas Barcelona kasuks 21 punkti.Foto: LaPresse / Scanpix
9. jaanuar 2019, 23:45

Barcelona rühib Euroliigas liidritele järele

Korvpalli Euroliiga mänguõhtu keskseimas kohtumises alistas Barcelona võõrsil Milano Armani 90:85.

Pärast 36:37 kaotatud poolaega laoti edule alus kolmandal veerandajal, mis võideti 29:20. Seisult 68:80 jõudis Milano meeskond viimasel minutil veel kolme punkti kaugusele, kuid ei enamat. Barcelona sai neljanda võidu järjest ning 10 võiduga 17st hingab neljandat kohta jagavatele Istanbuli Anadolu Efesele ja Pireuse Olympiacosele kuklasse.

Barcelona edukamad olid Thomas Heurtel 21, Kevin Seraphin 16 ja Adam Hanga 15, Milanol Vladimir Micov ja Mike James 20 ning Arturas Gudaitis 16 punktiga.

Teised tulemused: Istanbuli Darüssafaka - Moskva CSKA 65:80, Ateena Panathinaikos - Müncheni Bayern 77:67, Tel Avivi Maccabi - Podgorica Buducnost 81:76.