Kerr Kriisa (rohelises). Foto: Fotodiena.lt
12. jaanuar 2019, 21:28

Kriisa partii läks täiesti aia taha, kuid Žalgiris võitis ikkagi

Kerr Kriisa (18) ning Kaunase Žalgirise duubelmeeskond teenis Leedu esiliigas võidulisa, kodus saadi 77:63 jagu Telšiaist. Meie mehel polnud täna parim päev.

Pärast viigiga lõppenud avapoolaeg tegi Žalgiris mängu ära kolmanda veerandajaga, mis võideti 17:7.

Pingilt sekkunud Kriisa pääses platsile veidi enam kui 18 minutiks, kuid eksis kõigil kuuel väljakult teele saadetul viskel. Punktid sai ta siiski kirja, korvirõnga läbisid mõlemad vabavisked, lisaks jagas ta kaks resultatiivset söötu. Tagamängija efektiivsusnäitaja oli -4 ning tema platsil olles oli meeskond 13 punktiga miinuses.

Žalgirise duubelmeeskonnal on kirjas 11 võitu ja 15 kaotust, millega hoitakse 15 meeskonna konkurentsis 11. kohta.