BC Kalev/Cramo - ValmieraFoto: Martin Ahven
16. jaanuar 2019, 21:01

Olybet Eesti - Läti Korvpalliliigas teenis võidulisa BC Kalev/Cramo, kes oli kodusaalis hädas tabeli lõpuossa kuuluva Valmieraga.

Pärast viigiliselt lõppenud avaveerandit lasid kalevlased endale 10 minutiga visata 29 punkti ning poolajapausiks oli Valmiera seitsmega peal. Ka viimase neljandiku eel juhtisid lätlased. Eesti meisterklubi suutis end aga kokku võtta ning matši lõpuks 88:79 enda kasuks kallutada.

Kalevi poolelt viskasid võrdselt 17 punkti Branko Mirkovic ja Kristjan Kitsing. Täna ei kuulunud koosseisu mängukeeldu kandev Chavaughn Lewis ning Kristjan Kangur. Valmiera parim oli üleplatsimehena 30 silma visanud Janis Kaufmanis.

Kalevil on nüüd kirjas 14 võitu ja 2 kaotust, mis annab Ventspilsi ja Riia VEFi järel kolmanda koha. 17 mängust 12 kaotanud Valmiera püsib 11. positsioonil.