Petteri Koponen.Foto: Sputnik/Scanpix
17. jaanuar 2019, 21:01

VIDEO | Soomlane jõudis Euroliigas maagilise tähiseni

Korvpalli Euroliigas pidi valitsev Saksamaa meister Müncheni Bayern Moskva CSKA-lt võõral väljakul vastu võtma 70:77 kaotuse.

Bayern alustas kohtumist hästi, võites avaveerandi 20:13, kuid poolajaks oli nende edust veel järel vaid kaks silma (37:35). Viimasele veerandajale mindi veel siiski 57:52 eduseisus, kuid lõpus rauges Saksa klubi jaks täielikult ning CSKA võttis kindlalt oma.

Armee spordiklubi tulemuslikuim oli Will Clyburn 20 punktiga, Sergio Rodriguez toetas teda 11 ning Daniel Hackett 10 silmaga. Bayerni parimad oli Nihad Dedovic ning Petter Koponen 12 silmaga. Koponen ületas tänases mängus ka maagilise 1000 punkti piiri. 30aastasel soomlane on Euroliigas visanud nüüd 1011 silma.