Žalgiris lõpetas musta seeria, Real hävis Montenegros

Toimetas Kaarel Täll, 18. jaanuar 2019, 21:57
Kaunase suurklubi peatreener Šarunas Jasikevicius AFP/Scanpix
Korvpalli Euroliigas lõppes Kaunase Žalgirise neljamänguline kaotusteseeria. Täna saadi koduseinte toel 82:69 jagu Panathinaikosest.

Zalgiris oli järjepanu kaotanud Gran Canariale, CSKA-le, Anadolu Efesile ja Fenerbahcele. Ka tänase mängu esimene pool ei kulgenud loodetult ja avapoolaeg kaotati 33:37. Viimase veerandi eel oli seis üsna võrdne, 52:51 Kaunase kasuks, kuid tugeva lõpuga panid leedulased asja korralikult paika, võites neljanda veerandi 30:18.

Aaron White tõi Žalgirisele 15 ja Marius Grigonis 13 punkti, Brandon Davies ning Nate Wolters lisasid kumbki 10 punkti.

Tõeline üllatuspomm lõhati aga Podgoricas, kus kohalik Buducnost alistas 73:60 Madridi Real. Hispaania suurklubile oli see alles hooaja neljandaks kaotuseks, Montenegro tiimile aga viiendaks võiduks.