TalTechi peatreener Rait Käbin.Foto: Martin Ahven
20. jaanuar 2019, 18:45

Viimasel veerandajal püssi paukuma saanud TalTech sai Lätist ühe võidu kätte

Olybet Eesti-Läti Korvpalliliigas pidas TalTech lõunanaabrite juures minituuri. Täna saadi läbi häda 98:91 jagu Liepajast.

Kui eilne 67:88 kaotus Ventspilsile oli ootuspärane, siis tänane matš tabeli lõpuossa kuuluva Liepaja vastu võinuks muretum olla.

TalTech kaotas avaveerandi 25:31 ning poolajaks kärises vahe üheksale. Otsustava veerandi eel oli Liepaja edu seitse punkti. Siis suutis Eesti klubi end ikkagi koguda, otsustaval neljandikul visati 37 silma ning viimase minutiga kallutati kohtumine lõplikult enda kasuks.

Võitjate poolelt olid hoos korvialused mängijad, Toomas Raadik viskas 21 punkti ja noppis 9 lauapalli, Levi Martin Giese vastavad näitajad olid 19 ja 10. Liepaja resultatiivseimana tõi Andraz Kavas 24 silma.

TalTech sai kaheksa kaotuse kõrvale kirja kümnenda võidu, millega tõusti viiendaks, mööda Tallinna Kalev/TLÜst. Liepaja on 16 mängust võitnud neli, vähem on suutnud vaid endiselt nullil püsiv Jekabpils.