Martin Dorbek (vasakul) ja Maksim Salaš näitavad mängus Unicsiga kohtunikele, et pall võiks jääda Kalevile.Foto: vtb-league.com
20. jaanuar 2019, 22:05

Kalev/Cramol jäi mängus Unicsiga puudu usust, õnnest, tarkusest ja ühest vilest

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond oli sel hooajal VTB Ühisliigas alistanud võõrsil Krasnodari Lokomotiv-Kubani ja püüdis laupäeval sama korda saata veel ühe soosiku, Kaasani Unicsi vastu. Martin Dorbeku viimase sekundi kolmene põrkus rõngalt eemale ja Kalevil tuli vastu võtta ülivalus kaotus 74:76.

Sellele eelnes võitluslik, põnev, natuke naljakas ja üsna eksimusterohke mäng, kus Kalevil oli võimalus võit juba varem ära kindlustada. Ent veidi jäi puudu jäi ühest, teisest ja kolmandast.

Teisel veerandajal initsiatiivi haaranud Unics võitis poolaja 44:36, kuid Kalev ei kavatsenudki niisama alistuda. Kolmas veerand lõpetati 8:1 spurdiga ja viimasel väikesel vaheajal oldi taga vaid 60:61.