Vormel 1

Vana tandem jälle koos – Vettel ja Schumacher! „Michael oleks uhke.“ 

Ohtuleht.ee, 22. jaanuar 2019 08:00
Sebastian Vettel (paremal) koos Mick Schumacheriga.Foto: AP/Scanpix
Nädalavahetusel toimunud võistlusel Race of Champions (tšempionide võidusõit – eesti keeles) moodustasid Saksamaa meeskonna Sebastian Vettel ja Mick Schumacher. Neljakordsel vormel 1 maailmameistril Vettelil jagus 19aastase kolleegi suunas vaid kiidusõnu.

Seitsmekordse ilmameistri Michael Schumacheri poeg krooniti mullu vormel 3 sarja tšempioniks ja äsja sõlmis ta lepingu Ferrari vormelitiimi akadeemiaga. Seega käib noormees juba vaikselt isa jälgedes. Nimelt võitis Michael just Ferrari roolis aastatel 2000-2004 viis korda järjest ihaldatud tiitli.

Vettel meenutas aga aastaid 2007-2012, kui ta osales Race of Championsil just paarimees Michael Schumacheriga. 2013. aasta lõpus juhtus legendiga aga traagiline suusaõnnetus ja pärast seda pole sakslast enam avalikkuse ees nähtud.

Vähemalt perenimedena sai duo nüüd taas kokku. „Mäletan esimest korda, kui siin võistlesin. Vaatasin Michaelile alt üles. Nüüd olen ise veidi vanemaks saanud ja olen paaris Mickiga,“ arutles Vettel. „Muidugi oleks kõik veel erilisem, kui ka Michael saaks siin Mickile kaasa elada. Igatseme teda väga, kuid olen kindel, et ta on oma poja üle uhke.“

Michael Schumacher (paremal) ja Sebastian Vettel 2012. aasta Race of Championsil. Foto: AFP/Scanpix

Samal teemal

20.01.2019
Ferrari värbas noore Schumacheri! Kas peale jäi nimi või talent?
18.01.2019
Michael Schumacheri kaks elu: hullumeelsus vs. rumm koolaga
17.01.2019
Välismeedia: Schumacheri poeg liitub Ferrariga
11.01.2019
Schumacheri mänedžer kirjeldas raskes seisus vormelilegendi ja tema abikaasa suhteid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee